XZFAMOK10C2
SunLEDSunLED
XZFAMOK10C2 Image
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: XZFAMOK10C2
ထုတ်လုပ်သူ / ကုန်အမှတ်တံဆိပ်: SunLED
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ DISPLAY 0.4" 2DIGIT ORN CC SMD
Datasheets: XZFAMOK10C2.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 3037 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3037 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် XZFAMOK10C2 ထုတ်လုပ်သူ SunLED
ဖေါ်ပြချက် DISPLAY 0.4" 2DIGIT ORN CC SMD အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 3037 pcs အချက်အလက်စာရွက် XZFAMOK10C2.pdf
လှိုင်းအလျား - Peak 610nm ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (Typ) 2V
Size ကို / Dimension 0.748" H x 0.740" W x 0.148" D (19.00mm x 18.80mm x 3.75mm) စီးရီး -
ပါဝါကိုလွန်ကျူး (မက်စ်) 75mW ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန် 32-SMD, No Lead ဇာတ်ကောင်အရေအတွက် 2
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela ခဲ့သည် Rating 13mcd
ဂဏန်း / အာလဖ Size ကို 0.40" (10.16mm) အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Character LED Display Module Orange 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Cathode 2V 10mA 0.748" H x 0.740" W x 0.148" D (19.00mm x 18.80mm x 3.75mm) 32-SMD, No Lead
လက်ရှိ - စမ်းသပ်ခြင်း 10mA ဘုံ Pin Common Cathode