500LXW100MEFR18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE
Datasheets: 500LXW100MEFR18X45.pdf
စတော့အိတ်အခြေအနေ 22431 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22431 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် 500LXW100MEFR18X45 ထုတ်လုပ်သူ Rubycon
ဖေါ်ပြချက် CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 22431 pcs အချက်အလက်စာရွက် 500LXW100MEFR18X45.pdf
ဗို့ - အဖြစ်သတ်မှတ်ထားသော 500V သည်းခံနေခြင်း ±20%
တောင်ပေါ်ကမြေ Size ကို Surface - Size ကို / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
စီးရီး LXW အနိမျ့ကြိမ်နှုန်း @ ဂယက်ထလက်ရှိ 860mA @ 120Hz
အမြင့်ကြိမ်နှုန်း @ ဂယက်ထလက်ရှိ 1.72A @ 100kHz ratings -
polarization Polar ထုပ်ပိုး Bulk
package / ဖြစ်ရပ်မှန် Radial, Can အခြားအမည်များ 1189-4273
Operating အပူချိန် -40°C ~ 105°C mounting အမျိုးအစား Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန် 45 Weeks
Temp @ တစ်သက်တာ။ 12000 Hrs @ 105°C ခဲ Spacing 0.295" (7.50mm)
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent စီးရီး Resistance) -
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C capacitance 100µF