OM2415E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
အပိုင်းအရေအတွက်: OM2415E-R58
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ RES 240 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheets: OM2415E-R58.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 4174159 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4174159 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
25000 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် OM2415E-R58 ထုတ်လုပ်သူ Ohmite
ဖေါ်ပြချက် RES 240 OHM 1W 5% AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 4174159 pcs အချက်အလက်စာရွက် OM2415E-R58.pdf
သည်းခံနေခြင်း ±5% အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း -450ppm/°C
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ Axial Size ကို / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
စီးရီး Little Rebel® OM ခုခံခြင်း 240 Ohms
Power က (Watts) 1W ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန် Axial အခြားအမည်များ OM2415ER58
Operating အပူချိန် - Terminator အရေအတွက် 2
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန် 18 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) -
အင်္ဂါရပ်များ - ပျက်ကွက်နှုန်း -
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 240 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film ဖွဲ့စည်းမှု Carbon Film