STM8L151R8T6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Image ကိုကိုယ်စားပြုမှုဖြစ်နိုင်သည်။ ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်သတ်မှတ်ချက်များကိုကြည့်ပါ။
ကုန်ပစ္စည်းခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Datasheets: STM8L151R8T6TR.pdf
RoHs အခြေအနေ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
စတော့အိတ်အခြေအနေ 68965 pcs stock
မှစ. သင်္ဘော ဟောင်ကောင်
တင်ပို့ Way ကို DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 68965 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1000 pcs
တောင်းဆိုမှု Quote
  • အရည်အတွက်:
ပြသများထက်အရေအတွက် သာ. ကွီးမွတျပါလျှင်ကျွန်တော်တို့ကိုသင့်ရဲ့ပစ်မှတ်စျေးနှုန်းပေးပါ။
  • အပိုင်းအရေအတွက်
  • ကုမ္ပဏီအမည်
  • ဆက်သွယ်ရန်အမည်
  • E-mail ကို
  • မက်ဆေ့ခ်ျကို
အပိုင်းအရေအတွက် STM8L151R8T6TR ထုတ်လုပ်သူ STMicroelectronics
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 68965 pcs အချက်အလက်စာရွက် STM8L151R8T6TR.pdf
ဗို့ - ထောက်ပံ့ရေး (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V အရှိန် 16MHz
စီးရီး STM8L EnergyLite RAM ကို Size ကို 4K x 8
Program ကိုမှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား FLASH Program ကိုမှတ်ဉာဏ် Size ကို 64KB (64K x 8)
အရံပစ္စည်း Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန် 64-LQFP လှိုအမျိုးအစား Internal
Operating အပူချိန် -40°C ~ 85°C (TA) I / O အရေအတွက် 54
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 3 (168 Hours) ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန် 35 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size ကို 2K x 8
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH ဒေတာကို converter A/D 28x12b, D/A 2x12b